Pakalpojumi

GRĪDU SKROTĒŠANA

Grīdu skrotēšana ar tērauda lodīšu strūklu. Izmantojam profesionālu skrotējamo mašīnu, darbojas pilnībā bez putekļiem. Betona virsmu skrotēšana pirms polimēru (epoksīdu) grīdu uzklāšanas. Ļoti veiksmīgi ar skrotēšanu ir iespējams noņemt vecu epoksīdu klājumu,kā arī betona skrotēšana pirms pašizlīdzinošās masas uzklāšanas vai pirms flīzēšanas, kā arī citām vajadzībām.

ĀTRĀ EPOKSĪDA GRĪDA

Īpaša polimēru(epoksīdu) grīdu tehnoloģija, epoksīdu grīda tiek klāta uz slapja betona paralēli ar grīdas betonēšanu un slīpēšanu. Epoksīdu grīda ir gatava ceturtajā dienā ierēķinot betonēšanas dienu. Klients ietaupa kā minimums vienu mēnesi.

PROCESS​

1. diena – betona liešana, betona grīdas slīpēšana ar rotējošo betona slīpmašīnu un epoksīdu grunts pirmās kārtas uzklāšana;

2. diena – otrā epoksīdu grunts kārta;

3. diena – epoksīdu klājuma vai epoksīdu krāsas uzklāšana;

4. diena – ja grīdai tiek izmantoti dekoratīvie čipsi, tad nepieciešama ceturtā dienā lakas uzklāšana, dekoratīvo čipsu nostiprināšanai.

IEGUVUMI

Galvenie ieguvumi, salīdzinot ar parasto epoksīdu klājumu:

  • iegūstam papildu laiku, lai maksimāli ātri uzsāktu nākamos darbus,
  • tiek ietaupīts vesels mēnesis, jo segums ir gatavs jau 4. dienā, ierēķinot betonēšanas dienu;
  • ierastajai tehnoloģijai, kuru izmanto vairums celtniecības kompāniju  pēc betonēšanas jāgaida mēnesis un betons ir jāizžāvē, tikai tad tiek klāts epoksīds.

 

Pakalpojumi

Inovācija un ātrums

Ilgtspējīgas tehnoloģijas jūsu projektiem

Īpaša polimēru (epoksīdu) grīdu tehnoloģija, epoksīdu grīda tiek klāta uz slapja betona paralēli ar grīdas betonēšanu un slīpēšanu. Epoksīdu grīda ir gatava ceturtajā dienā ierēķinot betonēšanas dienu. Klients ietaupa kā minimums vienu mēnesi.

sazinies ar mums